مشاوره و سفارش

میز اداری :

انتخاب میز اداری مناسب و ایده آل برای مدیران همیشه یک دغدغه بوده است چرا که باید به نوع کاربری ، سلایق مدیران ، اهداف دکوراسیون اداری ، سبک مورد نظر آن ها ( مبلمان اداری مدرن ، مبلمان اداری کلاسیک ) و مسائل این چنینی توجه ویژه داشت .برای طراحی یک محیط اداری جدا از اینکه فضا کوچک است یا بزرگ باید یک محیط مناسب را داشته باشید و خلاقیت را در آن محیط به خرج ببرید . ابتدا مشتریان و همکاران شما وقتی به اداره یا سازمانتان می آیند با محیط و دکوراسیون آنجا ارزش برند شما را تخمین می زنند و اعتبار را در همان نگاه اول می بخشند . پس حتما در انتخاب مبلمان اداری و چینش دکوراسیون اداری خود بهترین باشید .

ویژگی میز اداری :

ارتفاع میز اداری باید به گونه ای باشد که مدیر و کاربر آن بتوانند به راحتی روی میز کار کنند ،  به طور مثال ار ارتفاع بلندی داشته باشد استفاده و برداشتن وسایل باعث ایجاد سختی میکند و در دراز مدت به دلیل قرار نگرفت دستها هنگام کار با سیستم و یا نوشتن روی میز در ارتفاعی استاندارد باعث ایجاد مشکل میشود . 

طرح و فرمی که باید برای میز مدیریت انتخاب شود باید خارج از سادگی باشد . نقش و طراحی دقیق برای میز مدیریت زیبایی را به ارمغان می آورد.

رنگ میز مدیریت اغلب رنگ تیره است ، چرا که جایگاه بالاتری را به نمایش می گذارد . البته انتخاب رنگ میز مدیریت باید به سلیقه کاربرش باشد.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه ما با استفاده از تکنولوژی روز، بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و همچنین در اختیار داشتن پرسنل قوی در زمینه طراحی، تولید و فروش اقدام به عرضه ملزومات اداری در بازار های خارجی و داخلی نموده است تنوع بالا در مدل ها، اجناس و رنگ ها همراه با با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت از جمله ویژگی های محصولات ما می باشد.

مدیر مجموعه ما

سید محمد امیر کشاورزی

تماس بگیرید